Корзина
24 отзыва
" DAVIR - ВОРОТА В КОЖНИЙ ДВІР "
+380672735573

Оптимальная теплоизоляция ворот Хьорман

Оптимальная теплоизоляция ворот Хьорман
Можете спать спокойно, ворота Horman правильный выбор!

03.08.16

Наші клієнти часто звертаються з питанням, чи можна встановлювати секційні ворота RenoMatic light з секціями 42/20мм у теплому гаражі? Чи дійсно вони герметичні та можуть утримувати тепло всередині приміщення взимку? У зв'язку із зростанням тарифів на енергоносії це питання дуже актуальне, особливо якщо говорити про гаражі, що примикають до будинку.  

 

Деякі консультанти з гаражних воріт, коли говорять про теплоізоляційні якості, роблять акцент на товщині секцій воріт, і не згадують при цьому, що найчастіше тепло з гаража «виходить» іншими шляхами, а саме:

 

 

  • через секції воріт через недосконалість конструкції і недостатню щільність ізоляційоного наповнення секцій;
  • на стиках між окремими секціями воріт через відсутність або неякісний гумовий ущільнювач між панелями; 
  • по периметру отвору через нещільність примикання полотна воріт до бічних направляючих і перемички;
  • в місці примикання полотна воріт до підлоги, якщо ніжній ущільнювач не забезпечує герметичність.

Секційні гаражні ворота Hörmann випробовані та сертифіковані на відповідність Європейському стандарту 13241-1 «Ворота. Вимоги до продукції» Інститутом кліматології і технології будівництва при Технічному університеті Мюнхена, а також Технічним інститутом Деггендорфа.

Випробування показали, що теплопровідность окремої секції гаражних воріт товщиною 20мм/ 42мм, такої як у воротах RenoMatic light або їх попередника – воротах EPU 40, складає U = 1,00 Вт/м2*К. 

Оптимальная теплоизоляция ворот RenoMatic light

Цей показник можна порівняти з теплопровідністю таких матеріалів, як на фото:

Як бачимо, теплоізоляція секції воріт RenoMatic light дорівнює теплоізоляції бетонної стіни товщиною 91 мм. 

Для приклада розглянемо теплопровідность якісного склопакета.  Так, 2-камерний склопакет 32 мм має показник опору теплопередачі (величина, обернена до U), що дорівнює R0 =0,47 м2°C/Вт, тобто U = 1/0,47=2,13 Вт/м2*К.

Змонтовані ворота RenoMatic light, напр. розміром 5000х2125 мм, мають показник теплоізоляції U = 1,80 Вт/м2*К. Для збільшення цього значення рекомендуємо встановити у направляючі ворот спеціальний пластмасовий профіль ThermoFrame. ThermoFrame забезпечує термічне розділення між рамою направляючих і цегляною стіною і покращує теплоизоляцію до 15%. 

При виробництві секцій воріт компанія Hörmann використовую лише якісну сталь. Панель воріт виконана із двох листів сталі і заповнена ізоляційним матеріалом - спіненим поліуретаном на високоточному обладнанні на заводі в Німеччині. Поліуретан рівномірно заповнює увесь внутрішній простір секції. Завдяки унікальній конструкції окремі секції з'єднуються між собою «в замок». У кожній секції у місці стику із сусідньою розміщується гумовий ущільнювач. Як у закритому пложенні, так і під час руху воріт, секції герметично прилягають одна до одної, тобто вихід тепла між ними зведений до мінімума.

Манжети ущільнення разміщуються з чотирьох боків по усьому периметру воріт: збоку, в районі перемички і в місці примикання полотна до підлоги. Ущільнювач виготовлений із етилен-пропіленового каучука (EDPM), його міцність на разрив складає 7-20 Н/мм², а подовження при розриві 100-600%. Вироби з етилен-пропіленового каучука мають прекрасні експлуатаційні показники, такі як стійкість до атмосферних та хімічних впливів, висока еластичність, тепло- і холодотривкість (від + 150 °С до - 50 °С). У нижній секції воріт встановлений подвійний манжетний ущільнювач, що забезпечує герметичне примикання полотна воріт до підлоги по усій довжині секції. У верхній секції воріт також встановлено гумовий ущільнювач. З його допомогою, а також завдяки верхнім роликам, що щільно притискають полотно до перемички, знижуються тепловтрати у верхней частині отвору гаража.

Таким чином, ми можемо зробити висновок: ворота RenoMatic light можуть використовуватися в теплих гаражах у холодну пору року: 

 

 

  • ворота RenoMatic light 42/20 складаються із секцій, що мають показник теплопровідности U = 1,00 Вт/м2*К,  достатній для збереження тепла всередині приміщення;  
  • теплоизоляційні якосні секційних воріт RenoMatic light, як єдиної конструкції, випробовані і підтверджені провідними німецькими інститутами;
  • ворота RenoMatic light герметичні по усьому периметру завдяки якісному 4-сторонньому ущільненню, ущільненню між секціями і завдяки унікальній конструкції секцій.

А інші виробники можуть гарантувати і підтвердити сертифікатами такі показники теплоізоляції секційних воріт? При виборі звертайте увагу на показники теплопровідності не окремої секції, а цілої конструкції воріт.